Zaznacz stronę

Personel medyczny

Nasi lekarze

Stomatologia Jaroch

Personel medyczny

Nasi lekarze

Stomatologia Jaroch
Jan Jaroch - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Jan Jaroch

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem studia na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2011 roku. Odbyłem staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce i za granicą. Przez pięć lat pracowałem w Szwecji poznając najnowsze trendy w stomatologii. Jestem uczestnikiem wielu kursów oraz szkoleń organizowanych w kraju i za granicą. Jest to potwierdzone nie tylko licznymi certyfikatami,ale wiedzą i umiejętnościami praktycznymi.Zajmuje się leczeniem ogólnostomatologicznym.Moją pasją jest protetyka oraz chirurgia stomatologiczna.

Małgorzata Płatek-Jaroch - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Małgorzata Płatek-Jaroch

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 1986r. na Wydziale Stomatologicznym. Prowadzę prywatną praktykę od 1989r. Dokształcałam się na licznych szkoleniach i kursach, które potwierdzone są nie tylko certyfikatami ale również praktyczną wiedzą wykorzystywaną w codziennej pracy.

Moją pasją w stomatologii jest protetyka, natomiast klienci i współpracownicy chwalą mnie za pracę z dziećmi. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze metody leczenia oraz nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji pozwalają mi na wszechstronność oferowanych usług.

Aleksandra Sochacka - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Aleksandra Sochacka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywała staż̇ podyplomowy w Przychodni Stomatologicznej Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Interesuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Dobro pacjenta jest dla niej wartością̨ nadrzędną, dlatego w pracy kładzie duży nacisk na dokładność, staranność oraz estetykę wykonywanych prac. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach. A teraz najbardziej zaskakujący fakt: w wolnym czasie pasjonatka gry na gitarze.

Natalia Kalukiewicz (Marciniak) - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Natalia Marciniak

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Otrzymała nagrodę od Okręgowej Izby Lekarskiej za osiągnięcie najlepszych wyników w nauce pośród wszystkich studentów na roku. Jest w trakcie specjalizacji z protetyki w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach stomatologicznych.

Izabela Świtalska-Jaroch - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Izabela Świtalska-Jaroch

Ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2011 roku. Zdobywałam doświadczenie i praktykę zawodową w Polsce i w Szwecji. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju oraz za granicą. Obecnie jestem w trakcie odbywania specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. W swojej pracy szczególną troską otaczam najmłodszych pacjentów. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, endodoncji oraz protetyki stomatologicznej.

Adrianna Kot - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Adrianna Kot

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej pozwolił mi zdobyć cenne doświadczenie, które wykorzystuję w codziennej pracy. Dbam o to, aby każda wizyta u mnie była pozytywnym doświadczeniem, również dla tych najmłodszych. Z sukcesem eliminuję obawy i stres, które często towarzyszą wizytom stomatologicznym.

Marzena Sowińska - ZnanyLekarz.pl

higienistka Marzena Sowińska

Higienizacją w bałuckiej stomatologii zajmuje się niezastąpiona i uwielbiana przez pacjentów higienistka Marzena Sowińska, która w szybki i bezbolesny sposób usunie nawet najbardziej uporczywy kamień z Twoich zębów.

Umów się na wizytę

Kontakt

Odwieź stronę naszego partnera

Projekt i budowa strony - Piotr Sierant