Zaznacz stronę

Umów się na wizytę!

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu?
Zapraszamy – Stomatolog Bałuty Storczykowa 7!

Jeśli szukasz profesjonalistów z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem – znajdziesz ich w naszych gabinetach „Stomatolog Bałuty Storczykowa” od 30 lat pomaga zadbać o zdrowe zęby i piękny uśmiech pacjentów nie tylko z Łodzi, ale całej Polski. Oferta placówki obejmuje nowoczesne techniki leczenia stomatologicznego i szerokie doświadczenie najlepszych dentystów. W każdym przypadku wykorzystujemy materiały najnowszej generacji oraz sprzęt, który gwarantuje uzyskanie najlepszych efektów leczenia.

Zadowolonych pacjentów

Wyleczonych zębów

Powracających pacjentów

Oferujemy szeroki zakres usług

Od profilaktyki, zabiegu higienizacji, leczenia zachowawczego, chirurgii, poprzez ortodoncję, protetykę i stomatologię estetyczną. Oczywiście możecie również skorzystać z tych najbardziej powszechnych usług stomatologicznych jak m.in. wypełnienia kompozytowe, światłoutwardzalne, endodoncję (leczenie kanałowe zębów) czy chirurgię ( w tym usuwanie ósemek).

Nasze usługi stomatologiczne
Leczenie zębów dla dzieci

Leczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W każdym przypadku misja jest jedna – uśmiechnięty i zadowolony pacjent.

Bakterie, które mają idealne środowisko do rozwoju w naszej jamie ustnej, przenikają m.in. do krwioobiegu, a tym samym trafiają do praktycznie każdego organu w naszym ciele, w tym do serca, mogąc powodować wystąpienie miażdżycy i zwiększać ryzyko wystąpienia zawału.

Zęby próchnicze ponadto zwiększają ilość toksyn, które przedostają się do nerek doprowadzając nawet do ich niewydolności.

Odwiedzając regularnie swojego dentystę w Stomatologii na Storczykowej zlokalizowanej na łódzkich Bałutach możesz również uniknąć powstawania wrzodów żołądka i zmniejszyć ryzyko chorób dróg oddechowych, w tym płuc.

Umów się na konsultację u jednego z naszych specjalistów i zadbaj o siebie od zaraz!

Stomatologia Bałuty pozwoli Ci zadbać nie tylko o zdrowy, piękny uśmiech, ale również cały organizm!

Wiesz, że stan zębów ma ogromny wpływ na Twoje zdrowie? Nie chodzi tu tylko o ich ból, nieestetyczny wygląd czy przykry zapach (halitozę), w czym oczywiście pomożemy Ci w bałuckiej stomatologii. Niewiele osób jest świadomych faktu, że choroby uzębienia mogą doprowadzić do poważnych powikłań w całym ciele, takich jak m.in. problemy skórne (np. trądzik), cukrzyca, schorzenia stawów, zapalenie nerwu wzrokowego, czy nadciśnienie. A to dopiero początek…

Nasz zespół specjalistów stomatologów

Mamy wielu specjalistów

lek. dent. Małgorzata Płatek-Jaroch, lek. dent. Jan Jaroch, lek. dent. Natalia Marciniak, czy lek. dent. Aleksandra Sochacka. Dr Jan Jaroch to jeden z najlepszych specjalistów w stomatologicznej medycynie estetycznej. Efekty jego pracy można zobaczyć m.in. w mediach społecznościowych na fanapage’u „Stomatologia Jaroch”. U doktora możecie wykonać m.in. DSD (Digital Smile Design), czyli zaawansowane cyfrowe projektowanie uśmiechu, najwyższej jakości implanty, licówki porcelanowe czy kompozytowe. W naszej placówce dentystycznej na łódzkich Bałutach można także poddać się wybielaniu zębów, także tych, po leczeniu kanałowym, czyli tzw. „martwych”.

Higienizacją w bałuckiej stomatologii zajmuje się niezastąpiona i uwielbiana przez pacjentów higienistka Marzena Sowińska, która w szybki i bezbolesny sposób usunie nawet najbardziej uporczywy kamień z Twoich zębów.

higienistka Marzena Sowińska
Stomatologia Jaroch

Polub nas na Facebooku!

[et_social_follow icon_style="simple" icon_shape="rounded" icons_location="left" col_number="auto" counts="true" counts_num="0" spacing="true" custom_colors="true" bg_color="#a6498d" bg_color_hover="#a6498d" icon_color="#ffffff" icon_color_hover="#ffffff" outer_color="light" network_names="true"]

Kontakt

Masz pytania? Nasi specjaliści z chęcią udzielą na nie odpowiedzi i rozwieją wątpliwości, a nowoczesne i sprawdzone metody działania pozwolą na przeprowadzenie maksymalnie bezbolesnych zabiegów.

Jeśli Stomatolog Bałuty to tylko na Storczykowej! Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zapisów!

Telefon

Adres

91-356 Łódź (Bałuty Radogoszcz)
ul. Storczykowa 7